درباره شرکت

به دنیای تجارت خوش آمدید.

درباره ما

ما کی هستیم:

شرکت حرکت اقیانوسی اوراسیا (سهامی خاص) شرکتی نوپا با کادری مجرب و مدیریتی با سابقه درخشان در حوزه لجستیک, انواع کالاها در قالب ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه مدیریت لجستیک با همت و اهتمام مدیران برجسته صنعت با بیش از سی سال سابقه مدیریتی موفق، بنا گردیده است.

از انجا که لجستیک به طور کلی سازماندهی دقیق و اجرای یک عملیات پیچیده است. و به معنای کلی تجارت ، لجستیک عبارت است از مدیریت جریان امور بین نقطه مبدا و مصرف جهت تأمین نیازهای مشتریان یا شرکت ها. منابع مدیریت شده در تدارکات ممکن است شامل کالاهای ملموس مانند مواد ، تجهیزات و ملزومات ، و همچنین مواد غذایی و سایر موارد مصرفی باشد. تدارکات اقلام فیزیکی معمولاً شامل ادغام جریان اطلاعات ، رسیدگی به مواد ، تولید ، بسته بندی ، موجودی ، حمل و نقل ، انبارداری و حفظ امنیت است.

مدیریت لجستیک بخشی از مدیریت و مهندسی زنجیره تأمین است که برنامه ریزی ، پیاده سازی و کنترل جریان و ذخیره سازی کارآمد ، موثر به جلو و معکوس کالا ، خدمات و اطلاعات مربوط به آن بین نقطه مبدا مصرف برای تأمین ، نیاز مشتری، پیچیدگی های تدارکات را که می توان با استفاده از نرم افزار شبیه سازی اختصاصی مدل ، تحلیل ، تجسم و بهینه کرد. به حداقل رساندن استفاده از منابع، انگیزه مشترکی در همه زمینه های تدارکات است.

با توجه به اتکاء حرفه‌ی مدیریت لجستیک به سرمایه انسانی ، مدیریت آشنا به تمامی زوایای آشکار و پنهان صنعت . اهمیت به خدمت گرفتن مهندسی لجستیک برای اقتصادهای کلان و همچنین اقتصادهای خرد صد چندان می‌گردد.

استفاده از تجربه و دانش سرمایه انسانی شرکت حرکت اقیانوسی اوراسیا، ضمن کاهش قیمت تمام شده کالا در بازار هدف و مضافا کاهش زمان ترانزیت را برای هر بازرگان محترمی مغتنم می‌شمارد.

از سویی دیگر با مدیریت فرایند لجستیک از محل تولید تا بازار هدف و مصرف کننده نهایی، موارد حقوقی حسب قوانین کشور صادر کننده و بازار هدف، همواره بعنوان رکن اصلی و عنصر لاینفک فرآیند اشعاری وجود داشته و از نتایج چنین مدیریتی، اجتناب از هزینه های ناخواسته حقوقی و در موارد خاص ارائه راهکارهای عملیاتی با به خدمت گرفتن وکلای مجرب به منظور حفظ و حراست از حقوق مالکانه کارفرما می‌باشد.

شرکت حرکت اقیانوسی اوراسیا (سهامی خاص) با افتخار آمادگی خود را جهت ارائه هرگونه مشاوره در زمینه های صدرالذکر اعلام می دارد.