خدمات

شرکت ما خدمات گسترده ای ارائه می دهد.

دریایی

ریلی

هوایی

زمینی

ترکیبی

بخش های فورواردری و ترانزیت بین المللی ما توسط مدیران و کارکنان با تجربه این صنعت هدایت می گردد و با ارتباطات در بازارهای خارجی و داخلی در حوزه کاری خود ارائه می شود، تمرکز این بخش ها و اصل مهم شرکت خدمات مشتریان (مشتری مداری)، کارایی و بازدهی(راندمان کاری)، سودآوری، ارائه خدمات باکیفیت بالا به مشتریان و انجام به موقع پروژه ها می باشد.

خدماتی که در این بخش توسط این شرکت ارائه می شود شامل:

 • محموله های دریایی
 • محموله های پروژه ای
 • محموله های ریلی
 • حمل و نقل ترکیبی
 • ترخیص کالا
 • کانتینر پر
 • کانتینر خورده باز
 • انواع محموله های فله اعم از غلات و مواد معدنی
 • بسته بندی
 • درب به درب (DOOR TO DOOR)
 • ترانزیت داخلی و خارجی
 • انبارداری
 • لجستیک
 • تحویل در مقصد با پرداخت حقوق و عوارض گمرکی DDP
 • تحویل در مقصد بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی DDV

بیش از سی سال تجربه متوالی به عنوان مدیران ارشد صنعت کشتیرانی کشور و ارتباط با بروکر های مطرحح و صاحبان کشتی در سراسر جهان مخصوصا کشورهای حوزه دریای خزر و خلیج فارس، این شرکت را به ایجاد/ تشکیل بخش چارترینگ جهت خدمت به مشتریان خود سوق داد.

امروزه بخش چارترینگ ما که توسط تیم با تجربه در امور کشتیرانی و چارترینگ اداره می شود، همکاری نزدیکی با همه گروه ها(صاحبان کشتی، اجاره کنندگان کشتی، اپراتورها، تجارتخانه ها، صادر کنندگان و وارکنندگان انواع مختلف محموله ها) جهت اطمینان از برآورده شدن نیازهای چارترینگ آن ها در مدت زمان و سرعت درخواست شده دارد.

به عنوان یکی از دنبال کننده ها و اجراکننده های (BIMCO) برای کمک به فرایند اسنادی و بخش های چارترینگ به قوانین و مدارکی دسترسی دارد که یک تضمینی برای مشتریان و مدیران خطوط در سراسر دنیا می باشد.

خواهشمند است تمامی سوالات خود را به آدرس chartering@eurasiaocean.com ارسال کنید.

توانایی ترانزیت محموله های مختلف با اندازه، نوع و اشکال مختلف از جمله کانتینر پر، بار فله اعم از غلات و محموله های معدنی، محموله‌های سنگین و پروژه ای، از کلیه بنادر جنوبی کشور به سراسر دنیا، از بنادر شمالی به مقاصد کشورهای حوزه دریای خزر درکوتاهترین زمان و همچنین توانایی دستیابی به شناور، قطار و کامیون های مناسب حمل و نقل تخصصی برای محموله های معمولی، غیراستاندارد، سنگین و پروژه ای از طریق حمل و نقل وابسته به ما و شرکا و پیمانکاران دریایی، ریلی و جاده ای که توسط تیم ترخیص هدایت می شوند، ما را در جایگاهی قرار می دهد که بتوانیم خدمات ترانزیت را از ایران به مقاصد مختلف و با نرخ های رقابتی و زمان حمل مناسب بصورت چشمگیری ارائه دهیم.

این نوع حمل و نقل خدمتی دیگر است که شرکت حرکت اقیانوسی اوراسیا به مشتریان خود ارائه می کند.
تیم متخصص ما با اتکا سالها تجربه مدیریت در بزرگترین مجموعه حمل و نقل دریایی کشور، بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می دهند. حمل و نقل چندوجهی یا ترکیبی بمنظور حمل یکپارچه کالا از مبدأ به مقصد نهایی با استفاده از چند یا کلیه شیوه های حمل و نقل (جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی) و با هدف انتخاب مؤثرترین مسیر ممکن صورت می پذیرد.

ترکیب بهینه شیوه های حمل و نقل؛ منجر به بالا رفتن سرعت حمل، پایین آمدن هزینه ها و افزایش ایمنی کالا گردیده و از بارزترین ویژگی های آن عقد قرارداد واحد با یک شرکت حمل و نقل یا یک فورواردر و در پی آن کاهش مسئولیت مشتریان و صاحبان کالا می باشد.

یکی از مسیرهای قابل حمل با کوتاه ترین مسیر به شرح زیر است:

حمل و نقل کالا توسط کشتی از هر POL به بندر عباس و از بندر عباس به بندر انزلی (در ایران) توسط کامیون و از بندر انزلی به هر POD فعال مانند بندرآکتائو (قزاقستان) توسط کشتی و یا بالعکس.

شرکت حرکت اقیانوسی اوراسیا در بخش خدمات حمل و نقل  (ترکیبی / چند منظوره / چند وجهی) محدود به مسیرهای حوزه دریای خزر نبوده، بلکه در کلیه بنادر جنوب و همچنین کشورهای همسایه ایران فعال است.

دالان اقتصادی چین – قزاقستان – ایران، قسمتی از طرح سرمایه‌گذاری در زیربناهای اقتصادی راه ابریشم جدید است که سین‌کیانگ چین را از قزاقستان، قرقیزستان، ازبکستان و ترکمنستان به ایران و در امتداد آن به اروپا متصل خواهد کرد. این کریدور از کشور چین آغاز شده و از طریق خط ریلی چین-قزاقستان به بندر آکتائو در این کشور می‌رسد و با طی مسیر در دریای خزر به بندر کاسپین متصل می‌شود. مسیر ترانزیتی چین (اروم‌چی)، قزاقستان (بندر آکتائو)، ایران (بندر کاسپین)، مسیری که کمک خواهد کرد صادرات کالا به روسیه، لهستان و شمال اروپا با سرعت بیشتری انجام شود.

این شرکت با اتکا تجربه مدیران خود که از دست اندرکاران راه اندازی کریدور اقتصادی چین – قزاقستان – ایران بوده اند، می تواند خدمات شایانی در راستای حمل ارزان، سریع و ایمن از کشور چین به مقاصد داخلی ایران ارائه دهد.

حرکت اقیانوسی اوراسیا به عنوان یک شرکت، به تجربه و عملکرد مدیران خود در زمینه حمل محموله های پروژه ای در طول سالیان گذشته از سراسر دنیا به ایران و بالعکس، اتکا داشته و با استفاده از متناسب ترینو اقتصادی ترین راه و در کوتاهترین زمان، محموله های نمایشگاهی و پروژه ای را به مقصد می رساند.

حقوق دریایی شامل مجموعه ای از قوانین و مقررات داخلی و بین المللی است که ناظر بر فعالیت های تجاری و بازرگانی اشخاص در آب های قابل کشتیرانی می باشد. این فعالیت ها علاوه بر مسائلی که در دریاها اتفاق می افتد، شامل آنچه در خشکی و مربوط به کشتیرانی و حمل و نقل دریایی کالا و مسافر پدید می آید نیز
 می گردند. از آن جمله می توان به بارگیری و تخلیه کشتی، خدمات بندری، بیمه، انبارداری، ترخیص کالا و غیره اشاره کرد.

از آنجایی که مسائل مرتبط با تجارت و حمل و نقل دریایی از ظرافت و پیچیدگی خاصی برخوردار است و نیازمند دانش و مهارت ویژه در رسیدگی و حل و فصل امور می باشد، مؤسسه حقوقی داد و خرد با به کارگیری متخصصین حقوق دریایی مفتخر به ارائه انواع خدمات حقوقی و تجاری جهت بهبود عملکرد فعالیت ها و نیز حل و فصل اختلافات و مشکلات شما می باشد.

مراجعین ما شامل شرکت های حمل و نقل دریایی، مالکین کشتی، عاملین بنادر، صاحبان کالا، اجاره کنندگان کشتی، شرکت های بیمه، فورواردرها، نمایندگی خطوط کشتیرانی، شرکت های خدمات بندری، تخلیه و بارگیری و سایر فعالین صنایع دریایی می باشند.

مجموعه حرکت اقیانوس آسیا با اتکا به مدیران با تجربه در صنعت کشتیرانی، آمادگی دارد تا با استفاده از وکلای متخصص و کارشناسان مرتبط نسبت به ارائه خدمات مشاوره حقوقی و همچنین دفاع از پرونده های مربوط به دعاوی دریایی و بیمه های مرتبط در دادگاه ها اقدام نماید.

قبل
بعدی